Новини сайту

24.03.17

Конкаурс дитячого малюнка "Україна - наш дім"

Для делегації з Білоцерківщини приємним сюрпризом стало нагородження переможців конкурсу дитячого малюнку «Україна – наш дім». Всього на конкурс надійшло 209 робіт від юних художників із багатьох областей України: Чернігівської, Сумської, Київської, Рівненської, Волинської, Миколаївської, Полтавської, Херсонської. Із 40 найкращих робіт конкурсантів у холі «Українського дому», де й проходив Земельний форум, було сформовано яскраву виставку. А одним з трьох переможців конкурсу став представник Білоцерківського району - вихованець дошкільного закладу "Сонечко" з м.Узин Шпичка Діонісій (вихователь Жданкіна Оксана Петрівна). Кожен учасник конкурсу отримав набір акварелей, лауреати – мольберти, фарби, набори пензлів. А три переможці – повні набори для малювання (полотно на підрамнику, фарби, планшет, пензлі). Вітаємо Діонісія з перемогою та бажаємо успіхів йому та всьому колективу "Сонечка".

 

17.03.17

День професійного свята працівників житлово-комунального господарства

17 березня 2017 року в міському ЦДВМ "Зоря" відбувся святковий захід, на якому вихованці старшої групи ДНЗ "Сонечко" прийняли участь і привітали всіх працівників комунальних підприємств міста Узина.

 

07.03.17

Вшановуємо Т.Шевченка

День, присвячений 203-річчю від дня народження видатного поета України Тараса Григоровича Шевченка, відбувся в дитячому садку «Сонечко».

Творчий педагогічний колектив ретельно підготував зустріч дошколят з цією значною подією.. Діти ознайомились з життєвим і творчим шляхом великого українського поета та художника. На заняттях з розвитку мовлення діти удосконалювали навички читання шевченківських віршів, збагачували словниковий запас образними виразами.

На заняттях з малювання вихованці мали можливість поглибити загальнокультурну компетентність через ознайомлення з художніми творами мистецтва Шевченка – талановитого художника, майстра різноманітних жанрів: пейзажів, портретів, автопортретів.

Не було жодного байдужого до прекрасної ліричної поезії Тараса Шевченка, до його чудових картин. Чудові полотна рідної української природи: де біленька хатина з садочком чи ставочок у селі, чи червоні грона калини – все це викликали інтерес до творчості Т. Шевченка і добрі почуття у серцях маленьких шанувальників творчості Кобзаря, любові до рідної землі, дбайливого ставлення до рідної природи.

 

 

02.03. - 06.03.17

Свято 8-го Березня

У день 8 березня загострюються почуття любові і ніжності. Хочеться цілувати рідні, жіночі руки і нескінченно дякувати за подаровані ними: тепло, ласку, смачні обіди, випрасувані сорочкаи і ще багато – багато різних, дуже потрібних справ. З трепетом в дитячому садочку «Сонечко» очікували весняний бал на честь ніжних дівчаток, веселих сестричок, дбайливих мам і бабусь. Свято 8 березня – ще одна можливість хлопчикам показати свою силу і проявити турботу. А дівчаткам показати свої нарядні платтячка, вміння танцювати і співати. 8 березня – одне з улюблених свят у нашому дитячому садочку. Свято пройшло весело та незвичайно.

Скільки підготовки, репетицій, очікування і хвилювань. Адже це яскрава мить, яка запамятовується зазвичай на роки, а іноді і на все життя. Скільки старання, любові та творчості проявили вони, готуючи подарунки для улюблених мам, бабусь, сестричок. Малята майстрували для мам невеликі подарунки: геоцинти, листівки, гілочки мімози, крокуси. А також  вчили ролі, розучували вірші, пісні, танці, а тепер з гордістю показують свою творчість мамам і бабусям в це весняне сонячне свято.

Всі дошкільнята від щирої душі приготували подаруночки, які зробили власноруч і подарували своїм матусям із гарячим поцілунком в щічку.

 

15.02.17

СВЯТО СТРІТЕННЯ

У нас в Україні є чудові традиції – відзначати народні свята. Ось і вихованці нашого садочка зібралися 15 лютого на свято, щоб  провести зиму і радісно зустріти весну. Цікаве пізнавальне і святкове  дійство «Стрітення»  підготували для дітей  музичний керівник Вигонська О.В. та вихователі  Губерна Л.О. та Романчук Ю.С.  Діти познайомилися з  народними звичаями та обрядами цього свята, вивчили багато прикмет, співали веснянки, закликали Весну в гості,  грали в народні ігри, а ще взяли участь у змаганнях. На святі  було весело і радісно. А потім всіх дітей чекав  смачний сюрприз – печиво - сонечка!

 

20.01.17

Подарунки воїнам АТО

Вихованці нашого дитячого садочка "Сонечко" та вихователі підготували подарунки для воїнів АТО. Дошкільнята малювали малюнки, ліпили печиво, виготовляли сувеніри та обереги, використовуючи патріотичну символіку. З допомогою батьків написали душевні листи нашим воїнам - захисникам, щоб підтримати їх добрим словом в цей складний час та висловити свою вдячність. Кожен вихованець в свій подарунок вклав частинку свого дитячого сердечка та надію про чисте, мирне небо, про життя в країні без війни.

Воїни АТО отримали подарунки від вихованців, педагогів дошкільного навчального закладу "Сонечко". Подарунки та обереги, які пройшли через серця і душі кожної дитини. Нехай рукотворні подарунки маленьких патріотів зігрівають серця наших воїнів.

 

19.01.17

Від Різдва до Водохреща

Новорічно-різдвяні свята особливо святкуються в нашій країні та відзначаються традиційними обрядами та звичаями.

В ДНЗ «Сонечко» склались свої традиції святкування цих свят. 19 січня відбулось свято «Від Різдва до Водохреща». На святі традиційно звучали щедрівки, віншувальні пісні, посівалки, вірші у виконанні вихованців.

За сюжетом свята, діти приходили на гостину до Господині, вітали зі святами, засівали на щастя та здоров’я родини, водили Козу. Ігри з Козою внесли нотки невимушеності, емоційності та радості. За привітання, пісні та ігри Господар та Господиня пригостили дітей гостинцями.

До участі у щедруванні були залучені діти усіх вікових груп. Це надало заходумасовості і динамічності, а дітям – відчуття родинності та духовної єдності. Адже,Різдвяні свята завжди сприяли зближенню й згуртуванню усіх членів сім’ї, сусідів і односельчан в одну велику родину, сприяли усвідомленню себе як єдиного кровного і духовного організму. Нехай же вони допоможуть нам згуртуватися й сьогодні, згуртуватися кожною сім’єю, селом, містом – усією нацією. Хай ведуть нас до цього споконвічні ідеали, вилеліяні в неперевершених своєю святковістю, красою, добром і любов’ю обрядах, звичаях і традиціях, народному колядуванні і щедруванні.

 

 

27.12. - 29.12.16

Новорічні ранки

Новий рік – це свято, яке з нетерпінням чекають і дорослі, і діти. 27-29  грудня в ДНЗ "Сонечко" пройшли Новорічні ранки. Чудово оформлений музичний зал,  сучасний музичний репертуар. Діти були в захваті від незвичайних пригод у зимовому лісі, з задоволенням читали вірші, співали пісні, водили хороводи. В кінці свята діти отримали подарунки та загадали найзаповітніші свої мрії та побажання. Позитивні емоції отримали не тільки діти, але і їх батьки. А особливо дітям запам'яталися Дід Мороз та казкові герої, які  під час свята жартували, гралися та співали пісні з дітьми.

Дякуємо усім за створену атмосферу казки, дива, свята і добра!

 

19.12.16

Свято Миколая в дитячому садку

19 грудня у дошкільному навчальному закладі відбулося свято Святого Миколая.

З великою радістю діти зустріли бажаного гостя, приготували для нього пісні та вірші.

Щороку приходить Святий Миколай  у кожну господу з миром і дарунками. Для маленьких стає чарівною казкою, коли невидимо з’являється вночі і кладе під подушку такі бажані гостинці.
Наслідуймо добро і вчинки Миколая! Нехай це свято стане для нас святом Милосердя, святом Доброти, Прощення, Любові до ближніх.


Від хати до хати біленьким сніжком
Ходить Миколай із мішком,
Приносить дарунки на втіху,
Радості море, і щирого сміху!
Хай осінить своєю любов'ю,
Мудрості дасть, і сили, й здоров'я,
Ласкою серденько хай зігріває

І мрії заповітні здійсняє!

 

09.12.16

Андріївські вечорниці

      Нинішній етап розвитку нашого суспільства гостро ставить проблему формування любові та поваги до рідної мови, народних звичаїв, традицій, свят обрядів, символів та реліквій, які мають великий пізнавально-виховний потенціал. В календарних традиціях, звичаях і обрядах сконденсована багатовікова культура українського народу, яка живить духовність, моральність, естетику кожної людини.

     В нашому дитячому садку "Сонечко"  відбулася  розвага присвячена святкуванню дня Андрія. В цей незвичайний день згадується святого Андрія  Первозванного, який є покровителем України.

Тож, вихованці старших груп  пригадали всі народні звичаї , обряди та розваги, які влаштовували наші предки з давніх часів. Дівчатка, вмілі господині, спекли рум’яну калиту, а хлопчики показали, які вони є сильні, мужні та витривалі.

На «Андріївських вечорницях» в дитячому садку лунали веселі пісні, жарти,проводилися  цікаві ігри; маленькі танцюристи виконали яскравий та чудовий  танець – польку.

В музичному залі відчувалася позитивна атмосфера, веселий та піднесений настрій передавався від учасників  - старших дошкільнят до глядачів , якими були діти всіх інших вікових груп, педагоги.

Наприкінці розваги маленькі дошкільнята отримали гостинці – смачну калиту, чому були дуже раді!

 

 

 

 

27.10.16

Методичне об'єднання завідуючих в дитячому садку

27 жовтня, в нашому садочку "Сонечко", відбулося засідання методичного районного об'єднання завідуючих.

Тема: "Підготовка дітей та дорослих до дій в надзвичайних ситуаціях"

       Зважаючи на те, що з кожним роком збільшується кількість травмованих дітей унаслідок несформованих навичок поведінки з предметами, речами, незнайомими льдьми в природному довкіллі та різних ситуаціях, зростає потреба в систематичній роботі з дошкільниками, виробленні в них свідомої позиції щодо безпеки життєдіяльності. Виникає необхідність в наданні дітям порад самодопомоги і взаєморозуміння про найтиповіших ситуаціях, пов'язаних із загрозою життя і здоров'я. З метою підвищення ефективності роботи формування навичок безпечної поведінки в умовах сучасного.

       Цікавим був перегляд вистави з участю вихователів та дітей старшої групи "Незвичайні пригоди Зайчика-вуханчика. Правила поводження дітей в надзвичайних ситуаціях".

Див.фотоальбом

 

07.10.16

"Набуття здорових звичок"

      З 03.10.16 по 07.10.16 у нашому садочку "Сонечко" проходив тиждень "Набуття здорових звичок".

Протягом тижня діти закріплювали вміння практично застосовувати навички здорового способу життя. 

 Із задоволенням та азартом змагалися команди «Краплинка» та «Сонечко» у естафеті «Безпечна поведінка-запорука міцного здоров’я». Перемогла дружба. 

Діти переглянули лялькову виставу "Поросятко-невмиватко".

     Проведення Тижня показало, що діти володіють навичками безпечної поведінки, вміють знайти вихід з будь-якої ситуації.  Тиждень удосконалив знання дітей у відповідній сфері, сприяв розвитку практичних навичок, поглибленню знань правил безпечного життя.

 

 

04.10.16

Свято Осені та веселий ярмарок в садку.

Ось і настала золота осінь. Як же гарно навкруги! Дерева стоять ошатні, в золотому, а подекуди і в багряному наряді. Хочеться радіти і співати від цієї краси! Ось і в нашому садочку «Сонечко» 4, 5 та 6 жовтня відбулося «Свято осені», в якому взяли участь діти молодших, середніх та старших груп! Дітки порадували присутніх піснями та хороводами про осінь, розповідали вірші. Свою танцювальну майстерність діти показали в танцях. Свято пройшло в гарному настрої, в доброзичливій обстановці супроводжувалося бурхливими аплодисментами. Підготували та провели свято музичний керівник та вихователі всих груп.Чарівна атмосфера свята не залишила байдужим а ні жодного гостя, а ні жодного винуватця дійства.

Завітала до вихованців і сама винуватиця свята - щедра Осінь, яка розважала малят іграми та загадками, а на заверешення вона усіх почастувала своїми дарами - яблучками та грушами, а також смачним короваєм.

Осінь дарує нам різні фарби, безліч овочів і фруктів, а також досить мінливий настрій, який найбільш проявляється в дитячому віці. Саме тому так важливо, щоб вихователі в дитячому садку створили емоційно - позитивний настрій, естетичний розвиток, познайомили дошкільнят з рідною природою, навчили змальовувати всі фарби осінньої краси. З такою метою був проведенний даний захід. Без солодощів, чудового настрою, задоволення від свята ніхто не залишився.

Див.фотоальбом
      

 

01.09.16

День знань — завжди довгоочікуване свято в дошкільному закладі . День , який нікого не залишає байдужим .В нашому дитячому садочку "Сонечко" відбулося свято , присвячене початку навчального року. Після довгої розлуки і літніх розваг діти знову зустрілися зі своїми друзями та педагогами. Всі виросли , засмагли , відпочили і прийшли в свій  рідний садочок.  Адже в  цей день наш колектив влаштував для вихованців чудове і прекрасне свято , яке пройшло в першій половині дня  на свіжому  повітрі. Дітей  чекали незвичайні пригоди з відгадуванням загадок , іграми й танцями . До малят завітав в гості  клоун  Кузя. Діти веселилися разом з клоуном, робили жартівливу гімнастику , згадували правила поведінки в дитячому садку і вітали своїх друзів і улюблених  вихователів з початком навчального року.

 

13.10.16

     У дитячому садочку "Сонечко" відбулася розвага присвячена Дню Збройних сил України. Діти старших груп (вихователі Коломієць Т.Ю., Жданкіна О.П.) на чолі з музичним керівником Вигонською О.В., з щирими почуттями вітали найрідніших людей віршами, патріотичними піснями, таночками. Разом з дітьми згадали про Запорізьку Січ, про риси характеру українського козака. Багато позитивних емоцій і веселого настрою подарували естафетні ігри дітей. Воїни АТО розробили емблему до Дня захисника України. Ми такими емблемами вітаємо своїх татусів.

    Бажаємо сильного мужнього духу, терпіння, міцного здоров'я та мирного світлого неба.

 

 

 

 

 

Категорії розділу

Вхід на сайт

Пошук

Календар

«  Травень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright MyCorp © 2017 | Зробити безкоштовний сайт з uCoz