Новини сайту

13.06.18

Спортивна розвага "Малюки і їх батьки"

         Спортивні  свята дуже подобаються дошкільникам насамперед тому, що об’єднують їх спільними переживаннями, дарують відчуття перемог. Підготовка до свята, гарне оформлення зали, красиві емблеми, музика, пісні, різноманітні змагання, ігри позитивно впливають на загальний фізичний розвиток дітей. А головне спортивні свята допомагають формувати бажання бути сильними, спритними, витривалими, займатися спортом. Спільна діяльність, долання труднощів зміцнюють дитячий колектив, пробуджають почуття відповідальності.

         В різновіковій групі ДНЗ "Сонечко" відбулося спортивне свято «Малюки і їх батьки», де діти разом з батьками  змагалися в силі, спритності, кмітливості. Підсумком свята було нагородження сімей медалями. Діти та батьки отримали веселий бадьорий настрій та задоволення.

 

12.06.18

Ляльковий театр "Котик і півник"

Лялькова вистава - це театральне дійство, в якому фізичну складову виконують ляльки, якими керують і за яких говорять вихователі-лялькарі. Цей вид мистецтва існує вже багато століть і залишається улюбленим як дітьми, так і дорослими.

Вистави за участю ляльок дарують малюкам гарний настрій і багато вражень, розвивають їх здібності, виховують їх емоційність. Діти бачать взаємини між героями, які показують їм, якими потрібно і не потрібно бути. Персонажі являють собою приклади доброти, любові до близьких і до Батьківщини, справжньої дружби, працьовитості, прагнення до виконання мрії…

Дуже велике повчальне значення мають лялькові вистави для дітей. Сценарій вистави у виконанні ляльок близький дитині. Діти відчувають захват, коли бачать лялькові вистави. На їхніх очах відбувається диво - ляльки оживають, рухаються, танцюють, розмовляють, плачуть і сміються, перетворюються в щось або в когось.

І ось в черговий раз в садочку "Сонечко" відбулося театралізоване дійство з участю вихователів, які показали лялькову виставу для дітлахів "Котик і півник".

 

11.06.18

Свято повітряних кульок

Повітряні кульки дарують нам свято,

Їх люблятьдорослі й ще більше малята!
Повітряна кулька літати уміє,
А кожна дитина про це тільки мріє!
Повітряну кульку у небо пущу -
З привітом летить вона хай до дощу!

Нещодавно у дошкільному закладі "Сонечко", відбулася розвага «Свято повітряної кульки», діти забавлялися, змагалися у конкурсах, розвагах, естафетах, грали ігри з кульками.

Під час розваги діти отримали багато позитивних емоцій і вражень. Ми бажаємо, щоб наші вихованці назавжди залишалися веселими, життєрадісними. А найкращою нагородою для нас є усміхнені обличчя та сяючі очі дітей. Наприкінці розваги було проведено флешмоб з кульками.

 

07.06.18

Казка "Коза-Дереза"

      У дитячому садочку "Сонечко" відбулася вистава, яку підготували вихователі дитячого садка разом з музичним керівником Вигонською О.В. 

      Вистава створена за мотивами української казки «Коза – Дереза». Це - опера для дітей, яку написав  відомий український композитор М.В. Лисенко. В ній мова йде про Козу – Дерезу, яка хитрувала і дурила свого господаря та сама на своїх хитрощах і попалася. Втекла Коза – Дереза до лісу і оселилася в хатинці Зайчика. Багато страхів натерпілися Зайчик та його лісові друзі.
Зрештою, всі  підступи Кози-вередухи грають з нею злий жарт і, звичайно, у котрий раз, добро перемагає зло. 

      Протягом дійства діти захоплено спостерігали за героями. Прекрасні костюми, декорації, музичний супровід — усе зачаровувало й затягувало у вир розвитку подій на сцені.

      А також педагоги показали, що звірята в  казці вміють не тільки говорити, а ще й  дуже добре співати і танцювати. 

Найкращий шлях до світу мистецтва - через театралізацію казок. саме у цьому дійстві формуються моральні якості, діти вчаться розрізняти добро і зло, розвивають мовлення, міміку, жести.

 

01.06.18

День захисту дітей в дитячому садку

Коли у небі сонечко сміється,

А в полі, лузі квіти розцвітають,

Тоді нас всіх із цим прекрасним святом-

З днем захисту дітей завжди вітають

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними. День захисту дітей- це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

В  дошкільному закладі «Сонечко»1 червня відбулося святкування Дня захисту дітей.

Мета заходу:  давати знання про те, що кожна людина має свої права; викликати бажання мати такі взаємини з однолітками та дорослими, що відповідають етичним нормам; спонукати помічати в своїй зовнішності святковість; продовжувати вчити дітей рухами, мімікою передавати характер музики; зацікавлювати дітей співати та виховувати невимушеність, природність рухів; збагачувати словарний запас дітей і удосконалювати граматичну правильність мовлення.

Свято пройшло в піднесеному настрої. На ньому дітки відгадували загадки, співали пісень, танцювали… До дітей на свято завітало літо, яке  запросило їх до хороводу, принесло багато загадок та ігор.  Також до них завітали герої з мультфільмів та  кумедні клоуни, які провели з дітками багато веселого часу. Атмосфера свята була радісною. Діти з великим задоволенням танцювали і грали.

 

30-31.05.18

Щасливої дороги, випускники (випуск в дитячому садку 2018)

Настав час випускних свят у дитячому садочку. За три літніх місяці багато випускників дитячих садків стануть першокласниками. Увесь цей рік вони «дорослішали», хоча на випускних фотографіях, як не намагалися, а вигляд у малюків усе – таки був зворушливий, такий самий, коли вони завітали в дитячий садок чотири роки тому.

На останньому святі в дитячому садку дітям дають безліч жартівливих порад і мудрих напуттів у їх нове шкільне доросле життя. Вони змагаються, хто швидше складе портфель, хто краще напише літери або прочитає слово. Вони граються, але їх думки линуть вже за межі дитячого садка. Діти прагнуть наблизити майбутнє, роздобути якомога більше новин про те, що їх очікує в школі. Вони ще не можуть зрозуміти того факту, що якась частина життя вже прожита абр минає безповоротно. Це можуть оцінити зараз лише батьки і вихователі.

Кілька років тому ці діти нагадували зграйку безпорадних і незграбних крихіток. За час перебування в садочку вони навчилися самостійно їсти, зав’язувати шнурки і товаришувати, розв’язувати логічні задачі і розмовляти англійською мовою.

І ось тепер, коли група перетворилася на колектив, тепер, коли знає про кожного малюка все, доводиться розлучатися.

Улітку до садочка завітають нові малюки, і знову потрібно буде навчати їх усього. Але жодна група не зникає з пам’яті вихователя. Кожний малюк залишає слід в його серці.

Деякі, напевно, ті з ким було найбільше турбот, про кого найбільше треба було хвилюватися. Запам’ятовуються особливо.

Вихователі дивляться на своїх вихованців із гордістю і сумом. Кожний випуск – це відрізок життя, кожна група – це частини душі. Усі ці роки вихователі намагалися стати для дітей друзями, помічниками, однодумцями, набути в їх очах поваги і авторитету. І ось зараз, коли діти йдуть, вихователі міркують : чи вийшло?

І вийшло найголовніше: щоб у малюка залишилися від перебування в дитячому садку приємні, радісні спогади, чи захоче він, коли виросте, віддати до дитячого садка своїх дітей?

Багато-багато важливих питань постає під час випускних свят. У дітей – свої, у дорослих – свої. Майбутнє розв’яже ці питання : одні – швидко, решту – з плином часу. Тож побажаємо випускникам щасливої дороги.

Усе ж таки ми щасливі люди – педагоги – «дошкільники». Ми тримаємо у своїх руках найбільшу коштовність – Дитинство. Але це і зобов’язує нас до відповідальності перед ним.

Пам’ятаймо про це завжди!

 

17.05.18

Всеукраїнський день вишиванки в дитячому садочку

В дошкільному закладі "Сонечко" пройшло свято вишиванки.

Мета проведення заходу: поглибити знання дошкільнят про значення сорочки в житті українського народу, ознайомити з символікою української вишивки, сприяти розвитку пізнавальних інтересів дітей, виховувати шанобливе ставлення до національних традицій, пошану до свого народу, викликати душевну потребу берегти вишивку як сімейний скарб, бажання вишивати сорочку.

«Вишиванка – національна святиня, що символізує духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Вишиванку передають з роду в рід, зберігають як безцінну реліквію. Щорічно третього четверга травня українці відзначають День вишиванки. І в ДНЗ «Сонечко» - не вийняток. Уранці в дошкільному закладі лунав дитячий гомін і веселий сміх. Малята із цікавістю розглядали сорочки одне одного, з гордістю розповідали, що таку красу створили умілі руки їхніх матусь та бабусь».

 

13.05.18

Світ професій

Святкові вихідні видалися для дітей. У неділю 13 травня  місто Узин відвідав проект "Місто Професій". Діти пізнали безліч різноманітних професій. В цьому проекті також прийняли участь педагоги дитячого закладу "Сонечко", які познайомили зі своєю професією безліч дітлахів.

 

08.05.18

Свято Дня Перемоги

Любов до Вітчизни - найвеличніше людське почуття . Але воно не приходить саме собою – його треба плекати змалку і робити це з гарячим серцем. Починати з наймолодшого віку і з найпростішого , постійно дбати про те, щоб зерна , які засіваються в дитячих душах потрапляли в добрий грунт і давали щедрі сходи, щоб паростки народженого почуття міцніли і розвивались.

Одним з першочергових завдань морального розвитку дошкільників нашого садочку є пробудження гуманних почуттів особистості, формування морально-вольових якостей. Особливе значення надається громадянському вихованню з дошкільних років: прищепленню почуттів любові і поваги до рідних та близьких, інших людей, батьківської домівки, дитячого садка, міста, інтересу та пошани до державних символів (прапор, герб, гімн), історичної і культурної спадщини українського народу,
гордості за його досягнення та бажання долучитися до громадсько-корисних справ і значущих суспільних подій.

Дошкільники не є ізольованою категорією суспільства, яке широко відзначає пам’ятні дати, пов’язані з подіями Великої Вітчизняної війни і також можуть бути залучені до громадського життя. Василь Сухомлинський зазначав, що наріжним каменем громадянської гідності є знання про Батьківщину.

З самого ранку 9 Травня діти бачать і чують, що це свято Перемоги. З телевізора, радіоприймача звучить музика, пісні воєнних років.

Знову травень, знову свято,Сивий голубе, солдате,
Пригадаються тобі фронтові дороги.
Знову травень, знову свято,
Сивий голубе, солдате,
Свято слави, свято честі, свято Перемоги!

Напередодні 9 Травня в дошкільному закладі відбувся музично - літературний захід присвячений Дню Перемоги.

Діти слухали пісні воєнних років, декламували вірші, виконували стилізовані таночки.

Як підсумок свята була проведена екскурсія до пам'ятників загиблих воїнів.

Діти разом з вихователями вшанували пам'ять загиблим героям Великої Вітчизняної війни покладанням квітів.

 

25.04.18

Методичне об'єднання завідуючих

25 квітня 2018 року відбулося методичне об'єднання завідуючих в ДНЗ "Сонечко", яке почалося з презентації закладу завідуючою Н.О.Федько. За планом роботи методичного об'єднання завідуючі дошкільних закладів переглянули заняття педагогів.

Вихователь Коломієць Т.Ю. показала Сюжетно-рольову гру "Лікарня" (різновікова група)

Вихователь Зворська А.В. показала сюжетно-рольову гру "Магазин" (середня група)

Вихователь Губерна Л.О. показала сюжетно-рольову гру "Пожежники" та підготовку до неї (старша група)

13.04.18

Весняний благоустрій

Відповідно до плану заходів весняного благоустрою в нашому садочку проведено:

- санітарна очистка території ДНЗ;

- винесення сміття;

- посадка дерев, кущів;

- обкопування та побілка дерев, тротуарів;

 

12.04.18

Всесвітній день авіації і космонавтики

12 квітня відзначається Всесвітній день космонавтики
 

У всіх вікових групах проведено тематичні заняття, присвячені Всесвітньому дню космонавтики та розвага для дітей старшого дошкільного віку на тему: "Подорож у всесвіт". Діти старших груп поклали квіти до погруддя космонавта-земляка П.Р.Поповича.

 

13.03.18

ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ ВЕЛИКОГО КОБЗАРЯ - Т.Г.ШЕВЧЕНКА

Наш дошкільний навчальний заклад "Сонечко" протягом року проводить різноманітні заходи вшанування пам'яті Т.Г.Шевченка. Традиційно в березні було проведено тематичний день "Нехай нам сяє зірка Тараса" для дітей середніх та старших груп.

Музична зала була переповнена дітьми та працівниками. Українські вишиванки, у які були одягненні діти та педагоги, надавали святу особливої урочистості та гордості за нашу вільну Україну за яку так боровся поет.

Ведуча Романчук Ю.С. закріпила знання дітей про життєвий та творчий шлях поета. Діти середніх, старших груп  прочитали відомі дитячі вірші: «Зоре моя вечірня», «Садок вишневий коло хати», «Тече вода з-під явора», «Зацвіла в долині червона калина» та інші. Вихованці закружляли в хороводі гри "Подоляночка".

На закінчення заходу всі виконали український флешмоп. Свято пройшло цікаво, емоційно та було направлене на формування патріотичних якостей у дітей.

16.02.18

На СТРІТЕННЯ - "Зиму проводжаємо, Весну зустрічаємо!"

16 лютого 2018 року в ДНЗ "Сонечко" святкували  свято Стрітення. Традиційно активну участь у святі прийняли батьки разом зі своїми дітьми. Діти та їх батьки змагалися в естафетах, водили хороводи, грали, проганяючи Зиму, вітаючи прихід Весни.

19.01.18

РІЗДВЯНИЙ  ВЕРТЕП

Нині в Україні пісня гомоніє,

Христос народився – весь народ радіє,

І вся Україна Христа Прославляє!

Слава Україні! Христос ся рождає!

Україна – це рідний дім, де жили діди і прадіди, живуть батьки та підростають юні українці. У ці зимові дні нового 2018 року всією нашою землею крокує яскрава феєрія, присвячена святам Різдва Христового та Старого нового року – колядування, щедрування, засівання.

19 січня 2018 року працівники ДНЗ "Сонечко" показали Різдвяний вертеп для своїх вихованців та батьків. Яскрава атрибутика свята, костюми ряжених, різдвяні віншування, колядки із величним прославленням народження Христа - все це наповнювало навколишню атмосферу духом праведності, святістю, величчю і міцною вірою у гарне і щасливе майбутнє цих маленьких громадян. Це вони сьогодні, прославляючи Христа, зробили все для того, щоб цей день у дитячому садку став незабутнім…

До святкового дійства доєдналися вихованці середніх та старших груп. Веселою колядкою вони привітали присутніх із Різдвом Христовим, побажали їм міцного здоров’я, душевного спокою та миру над головою.

Христос народився! Славімо його!

 

 

 

26-28.12.17

Новорічне свято

26, 27, 28 грудня в дитячому садочку "Сонечко" відбулися новорічні свята. 

Новий рік – це чарівний час. Час доброї казки та очікування дива, один з найулюбленіших та очікуваніших, радісних та душевних свят. 

Новорічні сценки веселили та радували гостей, а дітлахи показували свою майстернісьть у розповіданні віршів, танцями та співами новорічних пісень.

Багато присутніх гостей були з власними фото-відео засобами, фіксували виступ собі на згадку, а потім ще й з Дідом Морозом!

Свято довершили новорічними подарунками, солодощами які дарував Дід Мороз.

 

 

19.12.17

Свято "Святий Миколай всім малятам допомагай"

В грудні ніч є чарівна
Бо з небесного човна
Миколай на землю сходить
І дива усюди творить.

День Святого Миколая – улюблене свято усіх дітей. Кожного року, приходить він, непомітно проникаючи у наше житло, даруючи омріяні подарунки. Завітало воно на гостину і до вихованців нашого садочка "Сонечко" 19 грудня.

Діти співали й танцювали, декламували вірші, вистеляли зірочками дорогу святому Миколаю, малювали його резиденцію, писали йому чарівні слова, розповідали про свої добрі  справи протягом року. І святий Миколай щедро одарив маленьких дітлахів подарунками.


 

 

09.11.17

"День української мови і писемності"

– Здрастуй, Слово, Українська Мово!
Здрастуй на межі тисячоліть!
Квітни калиново й барвінково,
Запашна вічнозелена віть!..
– Слово – брила, слово – крила, диво, 
У незнане зоряне політ.
Через мову щиро і правдиво
Одкривається нам білий світ…

 

Кожна доросла людина усвідомлює важливість мови у своєму житті: мова – це спілкування, мова – це ознака культури, мова – це скарб, що єднає людей однієї нації. А що означає мова для найменших українців? Адже становлення мовлення людини відбувається в ранньому дитинстві і привчати до рідної мови потрібно саме в цьому віці. Наші вихователі розкривають дітям усю красу української мови, її багатство. А це величезне надбання української народної творчості: діти слухають казки, розповідають вірші, виконують народні пісні.
З нагоди Дня української писемності та мови, у дитячому садочку "Сонечко" пройшов святковий концерт! Діти прийшли в урочистих українських костюмах та з їх вуст лунала щира українська мова, співали українські пісні, декламували вірші та танцювали українські таночки.

 

04.10 - 06.10.17

Осіннє свято

В дитячому садочку "Сонечко" відбулося тепле «Свято осені», в якому взяли участь діти молодших, середніх та старших груп! Чарівна атмосфера свята та барви осінної виставки не залишила байдужим а ні жодного гостя, а ні жодного винуватця дійства.

Дітки порадували присутніх піснями та хороводами про осінь, розповідали вірші. Свою танцювальну майстерність діти показали в танцях. Дітки молодших груп були одягнені у гарні костюми: хлопчики були «грибочки-мухоморчики», а дівчатка - «осінніми листочками».Оригінальні вбрання грибочків-мухоморів переносили присутніх у казкове дитинство. Вишиванки, намиста та українські віночки красувалися на дівчатках середної та старшої груп. 

Також під час проведення Свята Осені адміністрація ДНЗ  організували конкурс на найкращу осінню композицію. Багато родин із радістю відгукнулося на таку цікаву пропозицію, за що ми дуже вдячні їм. Свято пройшло в радісній, сімейній та доброзичливій атмосфері. Діти були активні та з задоволенням приймали участь у розвагах. На завершення свята за свої старання діти отримали  гостинці.

 

 

Категорії розділу

Вхід на сайт

Пошук

Календар

«  Вересень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright MyCorp © 2018 | Зробити безкоштовний сайт з uCoz