Суббота, 24.08.2019, 08:43
Вітаю Вас Гість | RSS

Дитячий садок "Сонечко" м.Узин

Навчальний процес

Навчальний процес

 

Концепція закладу 

 

 

                   «Особистісно орієнтована  модель виховання  як засіб удосконалення фізичного та морального виховання, здоров'язберігаючої діяльності, розвиваючої, корекційної   роботи з дитиною».

 

Пріоритетні завдання закладу:

1. Виховання дитини, як громадянина України, національно свідомої життєвокомпетентної особистості.

2. Взаємодія педагогічного колективу і сім'ї, у формуванні соціально адаптованої особистості дитини.

3. Збереження і зміцнення морального, фізичного, психічного здоров'я дітей.

Дитинство … це коли день починається з першим променем сонця, звуком тихих маминих кроків, запахом теплого хліба, співом птахів … і триває довго-довго … це коли дерева великі, а ти внизу і помічаєш так багато: і мурашки, і бджолу на квітці і пухнасту гусеницю … і чуєш, як росте трава … і можеш залізти на найвище дерево … і переплести саму широку річку … і все можеш зробити сам. Тільки в дитинстві твої фантазії – це і є реальність. Тільки в дитинстві біль від розбитих колін зціляється ласкавим маминим дотиком і сльози висихають самі по собі від її теплого голосу. Тільки в дитинстві ти відчуваєш себе таким великим і важливим, коли крокуєш поруч з татом, підлаштовуючись під його великі кроки, а твоя долонька надійно спочиває в його міцній руці. Дитинство - це початок життя.
     Цей період у житті дітей багато в чому залежить від дорослих,які виховують малюка.
     Тому наш колектив намагається наповнити кожен день малюка світом тепла і ласки, духовно збагатити середовище,в якому дитина зростає й розвивається, закладає основи високих людських починань, основи самостійності та відповідальності, почуття власної гідності , поваги до себе, віри у власні сили.

Одним із головних завдань дошкільного навчального закладу є створення для дітей різнобічного розвивального середовища, яке дало б кожній дитині можливість проявити себе. Правильно організоване розвивальне середовище дає дитині змогу відчути психологічну захищеність, сприяє розвитку її особистісних якостей,здібностей, допомогає оволодіти різними способами діяльності.Таке середовище спрямоване на формування у дітей креативного пізнавального ставлення до навколишнього світу предметів, людей, природи. Середовище повинно не лише розвивати, але й розвиватися саме.За будь яких обставин предметний світ, який оточує дитину, необхідно поповнювати і збагачувати його розвивальний потеціал.Саме тому поповнюванням розвивального середовища ми плануємо активно займатися протягом усього навчального року.Початок закладено: у вересні 2010 року в днз відбулася презентація розвивальних середовищ кожної групи.  

 

 

 

Меню сайту
Категорії розділу
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Август 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архів записів
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0